Developerské projekty

V současné době připravujeme několik vlastních developerských projektů. Na několika projektech spolupracujeme ve skupině s našimi partnery.

V přípravě v letošním roce jsou např.:

Centrum bydlení

Developerský projekt v sobě obsahuje stálou expozici nabídky rodinných domů a to jak typových, tak „na klíč. Dále kompletní stálou expozici všeho okolo bydlení, počínaje nabídkou exklusivních pozemků jak po celé ČR, tak v zahraničí, služby architektů, bytových a zahradních architektů, prezentaci dodavatelských firem, firem poskytující služby spojené s bydlením, finanční a právní poradna a servis, zajištění financování. Vše pod jednou střechou v těsné blízkosti Prahy.

Lečebný park (Středočeský kraj)

Léčebný park je koncipován tak, aby vyhovoval osobám s Alzheimerovým onemocněním, osobám s poruchou autistického spektra, osobám trpící dysfunkčními poruchami i psychickými obtížemi. Součástí léčebného parku je počítáno i s výukou osob pracujících v sociálních službách. Plánovaná výstavba je v regionu Kolínsko (Týnecko).

Centrum bydlení a vzdělávání Tuněchody (Středočeský kraj)

Centrum bydlení a vzdělávání je obdoba Léčebného parku na Týnecku. Centrum však disponuje větší kapacitou a rozšířeným spektrem poskytovaných služeb o sociální péči, chráněné bydlení pro osoby v tísni, chrněné bydlení pro seniory apod.

Univerzitní Kampus Tuněchody (Středočeský kraj)

Připravujeme výstavbu Univerzitního kampus nedaleko Hradce Králové. Kampus zahrnuje zelené plochy (parky, hřiště), budovy s učebnami a laboratořemi, knihovny, studovny a v neposlední řadě studentské koleje. Spolu s Centrem bydlení a vzdělávání tvoří jeden velký komplex.

 

Připravujeme řadu dalších projektů na okraji a uvnitř Krkonošského národního parku, v severních a jižních Čechách a další.

Máte-li zajímavý projekt a hledáte partnera pro jeho realizaci, oslovte nás. Je možné, že nás Váš projekt zaujme a pomůžeme Vám ho zrealizovat.